Erzincan Medya
34° Erzincan

Erzincan

34°

Erzincan

Salı

31°/ 17°

Çarşamba

32°/ 18°

Perşembe

33°/ 19°

Cuma

31°/ 16°

Cumartesi

31°/ 18°

Pazar

31°/ 20°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Öğrencilerden yılbaşı tebrik kartı

Yayınlanma:
ABONE OL
Öğrencilerden yılbaşı tebrik kartı

Müşrik Zeki Paşa Ortaokulu öğrencileri unutulmaya yüz tutan bayramların yılbaşların  tebrik kartlarını Adıyaman‘ın Şehit Turan Çelik İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine gönderdi.

Kardeşinden Mektup Var projesiyle başlatılan mektup kardeşliğine devam eden okulun öğrencileri, yaklaşan yılbaşı sebebiyle okulun  Türkçe öğretmeni Esra Dizdar Aslan koordinatörlüğünde  unutulmaya yüz tutan bayramların yılbaşıların cıvıl cıvıl rengarenk birçoğu “en içten dileklerimle “ diye başlayan tebrik kartları gönderdi.

Adıyaman’da bulunan Şehit Turan Çelik İmam Hatip Ortaokulu‘nun  öğrencilerine tebrik kartı gönderildi.Adıyamanlı kardeşlerinin 2024 yılını kutlayıp iyi dilekleri  yazılırken  ülkemizde yaşanan büyük deprem felaketinin bir daha yaşanmaması duasında ve dileğinde bulunuldu.
Paylaşımda  ayrıca tüm dünyanın gözleri önünde vahşice öldürülen bebeklerin çocukların acısını da yüreğimizde hissettiğimiz Gazze‘deki soykırımın sona ermesi için elimizden gelen en etkili silah olan israil ürünlerine boykot kararımızı da kardeşlerimize bir kez daha hatırlatmak istedik.
2024 yılının güzelliklerle gelmesini canı gönülden istediğimiz ve bunu Adıyaman‘daki kardeşlerimizle paylaştığımız PTT den temin ettiğimiz bu güzel tebrik kartlarımıza dilek ve dualarımızı yazıp yine PTT aracılığı ile gönderdik. 
İMKB Müşir Zeki Paşa Ailesi olarak 2024 yılının hepimize hayırlı uğurlu olması tüm dünyaya barış huzur getirmesi ve özgür Filistin devletinin de yeniden en kısa zamanda inşa edilmesi dua ve temennisi ile ’ ifadelerine yer verildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com