Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Müftülüğüne bağlı Recep Demir Yatılı Erkek Kur’an Kursu Hafız öğrencileri Ekşisu mesire alanında sosyal-kültürel bir etkinlik faaliyetinde bulundu.
Erzincan İl Müftülüğüne bağlı Recep Demir Yatılı Erkek Kur’an Kursu Hafız öğrencileri, öğreticileri ve idarecilerle birlikte İl Müftüsü Muharrem Gül ve müftü yardımcılarının da katıldığı bir buluşma ile Erzincan Ekşisu mesire alanında sosyal-kültürel bir etkinlik faaliyeti gerçekleştirdiler.
Kurs boyunca derslerinde, ezberlerinde gösterdikleri gayretli ve özverili çalışmalarının karşılığında kendilerine yapılan ikramlarla hoşça vakit geçiren hafız öğrenciler program dolayısıyla kendilerine bu imkânı sunan öğretici hocalarına ve il müftülüğü idaresine teşekkürlerini ilettiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler