Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 3. sınıf öğrencileri, minik hastalarla birlikte kitap okuma etkinliği yaptı.
Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, tarafından Erzincan’da başlatılan ‘Candır Kitap Can, Hep Birlikte Okuyor Erzincan’ projesine Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi personelinde katılım sağladı.
Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü 3. sınıf öğrencileri, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği dersi kapsamında hastane de tedavi görmekte olan çocuk misafirler ile birlikte kitap okuma programı gerçekleştirdi.
Gerçekleşen etkinlikte Başhekim Prof. Dr. Ufuk Kuyrukluyıldız hastanede tedavi görmekte olan çocuk misafirlerle birlikte kitap okudu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler