Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde bazı öğrenci kulüpleri bir araya gelerek doğa gezisi yaptı.
Erzincan/ Ergan Dağı Kış Sporları Merkezi ve Girlevik Şelalesine EBYU Kayak Kulübü, EBYU Evliya Çelebi Seyahat Turizm ve Gastronomi Kulübü ve EBYU Engelli Öğrenci Birimi tarafından Dünya Engelliler Günü Münasebetiyle gezi ve sosyo kültürel etkinlikler düzenlendi.
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Cemalettin Budak ve Turizm Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Erkan Güneş, Dr. Öğretim Üyesi Necibe Şen ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Uygulama Ve Araştırma Merkezi Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Esra Demirel nezaretinde Engelli Öğrenci Birimi öğrencilerine sosyo kültürel etkinlik kapsamında gezi ve doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler