Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğünce “Polisim Yanımda Geleceğim Güvende” projesiyle öğrenciler bilgilendirilmeye devam ediliyor.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personelince, öğrenciler bilgilendiriliyor.
Ekipleri, öğrencilerin sosyalleşmesini, sağlıklı, mutlu ve özgüvenli bireyler olarak yetişmelerini sağlamak amacıyla toplamda 46 öğrencinin yüreğine dokunuyor.
“Polisim Yanımda Geleceğim Güvende” projesi kapsamında;Hacı Ali Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ndeki öğrencilerini spora teşvik etmeye yönelik ‘Masa Tenisi Kursu’,Munzur Ortaokulu’ndaki öğrencilerine yönelik Basketbol Kursu açılarak, ihtiyaç duyulan masa tenisi ve basketbol ekipmanları hediye edildi.
Erzincan Emniyet Müdürlüğü olarak. ‘ bugün de yarın da geleceğimizin teminatı çocuklarımızın ve gençlerimizin yanındayız’ paylaşımı yapıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler