Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Demirkent TOKİ İlkokulu Anasınıfı öğretmenleri, veliler ve öğrenciler tarafından Gazze’deki mazlumlara destek olmak amacıyla kermes düzenlendi.
Demirkent TOKİ İlkokulu anasınıfı tarafından düzenlenen kermeste öğretmenler ve veliler tarafından hazırlanan ürünler satışa sunularak elde edilen gelir Filistin’deki mazlumlar için kullanılmak üzere Erzincan Kızılay Şubesi hesabına yatırıldı. Düzenlenen kermes hakkında bilgi veren Demirkent TOKİ İlkokulu Müdürü Ahmet SAĞSÖZ, okul olarak Filistin’de yaşananlara kayıtsız kalmamak ve öğrencilerin merhamet, yardımseverlik ve cömertlik gibi değerlere sahip olmalarına katkı sunmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. Gazze için düzenlenen kermese velilerin ve öğrencilerin büyük ilgi gösterdiklerini ifade eden okul müdürü Ahmet SAĞSÖZ sözlerine şöyle devam etti. “ Kermesin hazırlıkları anasınıfı öğretmenlerimiz ve velilerimiz tarafından yapıldı. Hazırlanan ürünlerden oluşan kermese Demirkent TOKİ İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerimiz ve velilerimiz büyük ilgi gösterdiler. Kermes sonunda 21.230 TL gelir elde edildi. Elde edilen bu gelir,Filistin’de kullanılmak üzere Kızılay Erzincan şubesi hesabına yatırıldı. Kermesimize katkı sunan idarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarım.”
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler