Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Türkiye Kayak Federasyonunca düzenlenen Alp Disiplini Eleme Yarışması ödül töreninde İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Ocak Ayı Serviks Kanseri Farkındalık Ayı etkinlikleri çerçevesinde, bilgilendirme stantı açılarak farkındalık yaratıldı.
Türkiye Kayak Federasyonunca düzenlenen Alp Disiplini Eleme Yarışlarına ev sahipliği yapan Ergan Kayak Merkezinde, Ocak Ayı Serviks Kanseri Farkındalık Ayı etkinlikleri çerçevesinde, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından bilgilendirme standı açıldı.
Yarış sonunda Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, Vali Yardımcıları Yusuf İzci ve Mehmet Emre Canpolat, İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin ve diğer kurum amirleri ile birlikte sporcularla hatıra fotoğrafı çekilerek kanser taramalarına dikkat çekildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler