Erzincan Medya
32° Erzincan

Erzincan

32°

Erzincan

Salı

31°/ 18°

Çarşamba

30°/ 17°

Perşembe

30°/ 17°

Cuma

32°/ 19°

Cumartesi

28°/ 18°

Pazar

28°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Nijerya Emniyeti’nin tercihi Karmod kabin

Yayınlanma:
ABONE OL
Nijerya Emniyeti’nin tercihi Karmod kabin

İSTANBUL (AA) – Nijerya, ülkedeki Emniyet Genel Müdürlüğü güvenlik noktalarında kullanmak için Karmod kabinleri tercih etti.

Karmod’dan yapılan açıklamada, ülke genelindeki polis kontrol noktalarında, firma tarafından üretimi gerçekleştirilen kabinlerin kullanacağı belirtildi. İlk kabinin Abuja’da Emniyet Genel Müdürlüğü binasının önüne yerleştirildiği kaydedildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Karmod Afrika Koordinatörü Fehim Özkanca, güvenlik kabin ürünlerinin bölgede tercih edilen yapı modelleri arasında bulunduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Kabinlerimiz hızlı kurulumu, pratik yer değiştirme özelliği ve iklimlendirme kolaylığı gibi avantajlarıyla Afrika genelinde tercih ediliyor. Bu proje için hazırladığımız kabinler 270×270 santimetre ölçülerinde olup demonte olarak Türkiye’de üretilerek ülkeye sevk edildi. Yerinde bir saat gibi kısa sürede kurulum gerçekleştirdiğimiz güvenlik kabinlerinin dış cephesi Nijerya bayrağı renklerine boyanarak polis yetkililerine teslim edildi.

Afrika lokasyonunda yeşil enerji alternatifi olan güneş enerjisi çok yaygın. Kabinlerimiz üzerine solar paneller yerleştirilerek ürünü kullanacak personel için gerekli olan enerji üretilmiş olacak. Güvenlik kabinleri ülke genelindeki polis noktalarında kullanılacak.”

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler