Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
19 Ekim Muhtarlar günü münasebetiyle gerçekleşen ziyarete Erzincan Valiliği İdare ve Denetim Müdürü Ufuk Akpınar, Erzincan Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Ahmet Polat, Erzincan Muhtarlar Derneği Başkanı Kurtuluş Kılıç, Erzincan Köy ve Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı Murat Tapan ile muhtarlar katıldı.
Ziyarette konuşan Başkan Aksun; Çok değerli muhtarlarımın günü münasebetiyle kendileriyle bir araya gelmiş bulunmaktayız. Onların şahsında bütün muhtarlarımızın muhtarlar gününü kutluyorum. Biz Erzincan Belediyesi olarak muhtarlara verdiğimiz değeri ilk geldiğimiz günden ifade ettik ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğünü kurduk, Muhtarlık İşleri Müdürlüğümüz münasebetiyle iletişim içerisinde olduğumuz tüm muhtarlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için ivedi bir şekilde hareket etmekteyiz.
Muhtarlar birinci dereceden bizimle iş birliği yapan mesai arkadaşlarımızdır. Her şeyden önce bu mesai arkadaşlarımla birlikte çalışmaktan onur ve kıvanç duymaktayım.
Kendilerinin ihtiyaçlarına ne kadar önem verdiğimizi ifade etmek adına da çeşitli zamanlarda ziyaretlerimiz oluyor ve her zamanda başımızın üzerinde yerleri var, hepsine saygılarımı sunuyorum. Muhtarlar günleri kutlu olsun, iyi ki varsınız” dedi.
Gerçekleştirilen ziyarette Erzincan Muhtarlar Günü Komitesi, iki asra dayalı bir merci olan muhtarlık mercisini elden ele taşımaya devam ettiklerini, vatandaşın devlet kurumları arasındaki köprü ayağı olarak hizmetlerini sürmekte olduklarını belirterek, Başkan Aksun’a teşekkürlerini ilettiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler