Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
300’den fazla öğrencisiyle eğitimine devam eden Yavuz Selim Mahallesi camii ve Şehit Astsubay Tamer Meriç Ortaokulu sınıflarında okuyan Yaz Kur’an Kursu öğrencilerini İl Müftüsü Muharrem Gül, ziyaret etti.
Kurslarda Kur’an-ı Kerim başta olmak üzere İslam’ın temel inanç esasları, ibadetler ve Hz. Peygamber’in hayatının öğretildiğini anlatan İl Müftüsü Muharrem Gül, “Çocuklarımıza dini yükümlülüklerini yerine getirebilmeleri için gerekli donanımları kazandırmaya çalışıyoruz. Ayrıca çocuklarımıza ahlaki ve etik değerlerimizi öğreterek iyi birer insan olarak yetişmeleri için çaba göstermekteyiz. Kurslarımız 11 Ağustos’ta sona erecek.” diye konuştu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler