Erzincan Medya
18° Erzincan

Erzincan

18°

Erzincan

Pazar

29°/ 16°

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

30°/ 17°

Çarşamba

31°/ 18°

Perşembe

33°/ 21°

Cuma

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Minik yüreklere palyaço sürprizi

Yayınlanma:
ABONE OL
Minik yüreklere palyaço sürprizi

Erzincan’da üniversite öğrencisi Gençlik Merkezi gönüllüleri, palyaço kostümüyle girdikleri okulda minik öğrencileri eğlendirdi.

Erzincan Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve gönüllü gençleri tarafından okul bahçesinde kurulan oyun stantlarında hazırlanan yarışmalarla ve bahçe oyunlarıyla minik öğrenciler keyifli bir gün geçirdiler. Gençler, Demirkent TOKİ İlkokulu öğrencilerine unutamayacakları bir gün yaşattı. Palyaço kostümüne bürünen Abdullah Yılmaz ve arkadaşları okulun bahçesinde doyasıya eğlenmenin tadını çıkardı. Palyaço ile neşeli oyunlar oynayan minik öğrenciler gelen abi ve ablalarına teşekkür ederek çok eğlendiklerini belirttiler.

Erzincan Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve gönüllü gençleri ise yaptıkları etkinlikten keyif aldıklarını belirterek, “Çocuklarımızın sevgisine, coşkusuna, mutluluğuna tanıklık etmek, bizlere de enerji verdi. Erzincan Gençlik Merkezi Gençlik Liderleri ve gönüllü gençleri olarak her çocuğumuzla yakından ilgilendik. Palyaço kostümleri giyerek onları çok eğlendirdi. Onların mutlu olduklarını görmek bizlere de keyif veriyor. Bu tür etkinliklerimiz zaman zaman okullarımızda, anaokullarımızda, özel öğrencilerin eğitim gördüğü okullarda ve muhtelif yerlerde devam edecek” ifadelerini kullandılar.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com