Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Milletvekili Karaman, Nilperi’nin Sesini Bakan Kocaya Duyurdu

  AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek SMA Tip-1 hastası olan Nilperi’nin tedavisi için destek istedi.

  AK Parti Erzincan Milletvekili

  AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek SMA Tip-1 hastası olan Nilperi’nin tedavisi için destek istedi. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi için branş doktorları ve sayılarının arttırılması konusunda talepte bulundu. 
  Ziyaretine ilişkin olarak konuşan AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman yaptığı açıklamasında: “Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’yı ziyaret ederek, SMA Tip-1 hastası olan Nilperi yavrumuzun tedavi için gereken ilaçların temini noktasında nasıl yardımcı olabileceğimizi konuştuk.
  Sağlık alanına katkıda bulunacak olan, Erzincan’ınımızda yapımı devam eden 500 yataklı hastanemizin tamamlanmasını ve bu alanda giderilebilecek eksiklikleri hususunda istişarelerde bulunduk. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanemiz branş doktorları ve sayılarının arttırılmasını talep ettik. Bunun da sözünü aldık. Konulara hassasiyeti ve desteği için Sayın Bakanımıza teşekkür ediyorum” dedi. 
  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise ziyaretten dolayı memnuniyetlerini ileterek görüşülen konulara ilişkin destek sözü verdi.

  Erzincan Haber