Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Valiliği İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince 01.09.2023 tarihinde yapılan ortak çalışmada; Uygulama noktasında durdurulan, yolcu otobüsünde yolcu olarak bulunan A.A isimli şahsa alınan iç beden muayenesi kararına istinaden hekim gözetiminde çekilen “tomografi” neticesinde mide ve bağırsak kısmında uyuşturucu madde olabileceği değerlendirilen yabancı maddeler tespit edildi.
Şahıs Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde müşahede altına alınmış. 04.09.2023 günü şahsın tedavisi tamamlandı. A.A isimli şahsın midesinden 70 adet kapsül halinde daralı ağırlığı ise 499,23 gr Afyon Sakızı maddesi ele geçirildi.
A.A isimli şüpheli şahıs TCK 188/3 (Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak) suçu kapsamında adli makamlara sevk edilmiş ve tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler