Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Pazar

13°/ 10°

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 12°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

MEB SON DAKİKA 2. dönem KARARI açıkladı! 81 ilde ilkokul ortaokul LİSE tüm dersler İPTAL edildi

Yayınlanma:
ABONE OL
MEB SON DAKİKA 2. dönem KARARI açıkladı! 81 ilde ilkokul ortaokul LİSE tüm dersler İPTAL edildi

MEB SON DAKİKA 2. dönem KARARI açıkladı! 81 ilde ilkokul ortaokul LİSE tüm dersler İPTAL edildi – Milil Eğitim Bakanı Yusuf Tekin eğitim öğretim sisteminde yeni düzenlemelere imza atmaya devam ederken öğrencilere okulu sevdirmek ve eğitimin kalitesini arttırmak amacıyla alınan yeni karar açıklandı. Bakan Tekin son dakika açıklaması yaparak 2. dönem için almış oldukları iptal kararını duyurdu.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI’NIN SON AÇIKLAMASI! 

Okullarda düzenlenen toplantılara katılan, öğretmenler ve öğrencilerle bir araya gelen Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin yapmış olduğu açıklamasında “Hayata geçirdiğimiz her projeyi, attığımız her adımın daha iyi anlaşılır ve uygulanabilir olması için bütün paydaşlarımızla paylaşmamız gerekmektedir. Bunun için de öncellikle bunu kendi yaşantımızla da göstermek zorundayız. Nasıl ki bana ulaşmak isteyen herhangi bir yönetici, öğretmen, öğrenci veya velimizle gerek yüz yüze gerekse farklı iletişim kanallarıyla görüşme imkanı sağlayabiliyorsak sizlerden de aynı hassasiyeti göstermenizi ve size ulaşmak isteyen herkesle iletişiminizi açık tutmanızı istiyorum. İsteyen herkesin il müdürümüze ulaşması gerekiyor, ulaşmak isteyip de ulaşmayan kimse kalmasın istiyorum” eğitimde iletişimin önemine vurgu yaptı.

MEB DUYURU SON DAKİKA! OKULLARLA İLGİLİ YENİ KARAR İLAN EDİLDİ, İPTAL EDİLDİ…

Milli Eğitim Bakanı Tekin konuşmasının devamında yapmış olduğu açıklamasında 2. dönemin son haftasını etkinlikler haftası ilan ettiklerini belirterek “Bu proje kapsamında birinci dönemin sonunda çeşitli etkinlikler organize ettik. İnşallah, haziran ayında ikinci dönemin son haftasında da aynı etkinlikleri organize ederek bu haftayı daha dolu dolu geçirmek istiyoruz. Bu etkinliklerin çocuklarımız üzerindeki sonuçlarını da özellikle görmek istiyoruz” diyerek okulların son haftasındaki tüm dersleri iptal ettiklerini ilan etti. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin tamamı ve ve tüm okullarda son hafta ders işlenmeyecek. Öğrenciler belirlenen etkinlikleri yapacaklar…

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler