Erzincan Medya
14° Erzincan

Erzincan

14°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mart 2024 ING Bank emekli maaş promosyonu kampanyası belli oldu!

Yayınlanma:
ABONE OL
Mart 2024 ING Bank emekli maaş promosyonu kampanyası belli oldu!

Emekli maaş promosyonu kampanyalarına Mart 2024 güncellemeleri gelmeye başladı. ING Bank’ın Mart 2024 kampanyasına göre emeklilere ne kadar ödeme yapılacak?

Emekliler için oldukça önemli bir hale gelen emekli maaş promosyonu kampanyalarına ilişkin gelişmeler büyük bir dikkatle takip ediliyor. Emekliler maaşlarına bekledikleri zamları alamayınca ellerinde tek ek gelir kaynağı olarak kalan emekli maaş promosyonlarına yöneldiler. Bu şekilde bütçelerini destekleyebilen emekliler aldıkları ödemeler ile en azından bazı ihtiyaçlarını karşılayabilme imkanı buluyorlar.

ING BANK EMEKLİLERİN GÖZDESİ!

Emekli maaş promosyonu kampanyası denildiğinde son aylarda emeklilerin akıllarına gelen ilk banka ING Bank olmaya devam ediyor. ING Bank emeklilere en yüksek maaş promosyonu veren banka olduğu için emekliler tarafından oldukça tutuluyor. ING Bank emekli maaş promosyonu kampanyasına Mart 2024 güncellemesi yapıldı. Emeklilere yapılacak tüm ödemelere ilişkin değişiklikler böylece belli oldu.

Emekli maaş promosyonu Mart 2024 kampanyasını açıklayan ING Bank emekli müşterilere yapacağı ödemeleri açıkladı. Öncelikle emeklilere bankalar 4 ayrı maaş aralığında farklı farklı maaş promosyonu ödemesi yapıyorlar. Yalnız en düşük emekli maaşının 10.000 TL olmasının ardından bu ödemeler de tek kalemde yapılmaya başlandı. Mart 2024 tarifesine göre ING Bank’ın emekli maaş promosyonu kampanyası ile 10.000 TL tutarında ödeme yapılıyor. ING Bank emekli müşterilere bir de ek promosyon imkanı sağlıyor. Bu kapsamda müşterilerin otomatik fatura ödeme talimatı vermeleri gerekiyor.

Her otomatik fatura ödeme talimatına ING Bank 1.000 TL ek promosyon ödemesi yapıyor. 5 adet otomatik fatura ödeme talimatı veren bir emekli müşteri ING Bank’tan 5.000 TL ek promosyon almış olacak. Ek promosyon kampanyasında en üst seviyesi ise 5.000 TL olacağı için daha fazla otomatik fatura ödeme talimatı verilse bile ödemeler değişmeyecek.

ING Bank emekli maaş promosyonu kampanyası kapsamında Mart 2024 tarifesine göre emekli müşterilere 10.000 TL maaş promosyonu ve 5.000 TL de ek promosyon olmak üzere toplam 15.000 TL tutarında ödeme yapılıyor.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler