Erzincan Medya
16° Erzincan

Erzincan

16°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Emeklilere özel taksitle 100.000 TL! Halkbank’tan ihtiyaç kredisi kampanyası!

Yayınlanma:
ABONE OL
Emeklilere özel taksitle 100.000 TL! Halkbank’tan ihtiyaç kredisi kampanyası!

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen emekliler Halkbank’a başvuru yapmaları halinde kaç TL taksitle 100.000 TL kredi alabileceklerini merak ediyorlar. Halkbank emekli ihtiyaç kredisi kampanyasının faizi yüzde kaç?

Türkiye’de emeklilere yönelik kampanyaları ile dikkat çeken bankalar sıralaması yapılsa ilk sırada yer alan banka olan Halkbank’ın emeklilere sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri merak ediliyor. Emekliler nakit destek alabilmek için ihtiyaç kredisi kampanyalarını tercih ederek finansman destekleri alabiliyorlar. Ancak her emeklinin ihtiyaç kredisi çekerek onun taksitlerini rahat rahat ödemek gibi bir imkanı olmayabiliyor. Bunun için de ihtiyaç kredisi maliyet hesaplamaları sıklıkla sorgulanıyor.

HALKBANK’TAN EMEKLİ KREDİSİ!

Halkbank’ın emekli müşterilere sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasının bazı avantajları bulunuyor. Bu avantajlar içerisinde en dikkat çekici olanı ise yapılan faiz indirimi oluyor. Emekli müşteriler ihtiyaç kredisi çekmek istediklerinde Halkbank onlara standart ihtiyaç kredisi faizi uygulamıyor. Faiz indirimi yapılarak emeklilere küçük bir jest yapılıyor. Halkbank normalde müşterilere aylık yüzde 4,09 oranında faiz ile ihtiyaç kredisi veriyor.

Bu maliyet ile emekliler ihtiyaç kredisi çekmek yerine emeklilere özel kampanya ile küçük bir jest elde ediyorlar. Bu yolu tercih eden emekliler aylık yüzde 3,89 oranında faiz ile ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar. Halkbank emekli ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında emekli müşterilere sağlanan bir imkan da esnek ödeme oluyor. Emekli müşteriler ihtiyaç kredisi çektikten sonra her ay ödeme yapmak istemeyebiliyorlar. Bu durumda devreye esnek ödeme imkanları giriyor.

Emekli müşteriler ihtiyaç kredisi çekerek ödeme planını ayrıca belirleyebiliyorlar. Halkbank’ın emekli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmanın ana şartı bankanın emekli maaş müşterisi olmak olarak açıklandı. Bu nedenle müşteri emekli maaşını önce Halkbank’a taşımalı ve ardından emekliler ile banka arasında emekli maaş promosyonu sözleşmesi yapılmalıdır. Bunun ardından emekliler 5.000 TL maaş promosyonu aldıkları gibi indirimli faizle ihtiyaç kredisi çekme imkanı da buluyorlar.

100.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

Halkbank’ın emekli müşterileri 24 ay vadeli 100.000 TL emekli ihtiyaç kredisi çekmeleri durumunda bankaya aylık 7.287 TL tutarında kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin toplam maliyeti 174 Bin TL’yi buluyor.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler