Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Marmara ve Ege Kuvvetli Rüzgar ile Sarsılacak!

  Havaların oldukça sıcak olmasının ardından yurdun belli kesimlerinde rüzgar hakim olmaya başladı.

  Havaların oldukça sıcak olmasının

  Havaların oldukça sıcak olmasının ardından yurdun belli kesimlerinde rüzgar hakim olmaya başladı. Marmara ile Ege ve Batı Karadeniz kıyılarında30-60 km/saat ile kuvvetli rüzgar görüleceğini meteoroloji açıkladı. Olabilecek olumsuzlukların önüne geçilmesi adına meteoroloji bu noktada uyarılarda bulundu. Güneydoğu illerine ise bir şey değişmiyor. Gene aşırı sıcak beklentisi bulunuyor.

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü hava sıcaklıklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Son değerlendirmelere göre ülkenin çeşitli bölgelerinde farklı hava durumları gözlemlenecek. Yurdun güneybatı ve kuzeydoğusu parçalı ve aynı zamanda yer yer bulutlu, Ege, Batı Akdeniz’in bazı bölümleri ve Doğu Akdeniz zaman zaman yağışlı, gök gürültülü bunun dışındaki yerlerin de yer yer sıcaklığının düşeceği belirtildi.

  Hava Sıcaklıkları Düşecek mi?

  Ülkemizde ki hava sıcaklıklarında bu hafta çok fazla bir değişiklik olmayacak. Sıcaklıklar gene geçen haftaki ortalamalarda olacak. Yurdun belirli bölümlerinde rüzgar olacak. Bu rüzgar bazı kesimlerde daha kuvvetli olması bekleniyor.

  Marmara ile Ege ve Batı Karadeniz bölgesinde yaşayanlara da ayrıca uyarılarda bulunuldu. 30-60 km/saat ile rüzgarın olacağı ve bu konuda buralarda yaşayan vatandaşların bu duruma hazırlıklı olmaları konusunda uyarılar yapıldı.

  EDİRNE °C, 35°C

  İSTANBUL °C, 31°C

  SAKARYA °C, 31°C

  DENİZLİ °C, 34°C

  İZMİR °C, 34°C

  MANİSA °C, 36°C

  ADANA °C, 35°C

  ANTALYA °C, 30°C

  HATAY °C, 30°C

  MERSİN °C, 33°C

  ANKARA °C, 33°C

  ESKİŞEHİR °C, 32°C

  KONYA °C, 32°C

  SAMSUN °C, 29°C

  TOKAT °C, 31°C

  TRABZON °C, 29°C

  ERZURUM °C, 30°C

  MALATYA °C, 34°C

  VAN °C, 28°C

  DİYARBAKIR °C, 40°C

  GAZİANTEP °C, 36°C

  Erzincan Haber