Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Belediye Başkan Bekir Aksun Mahalle toplantılarına Geçit yerleşkesi ile devam edecek.
Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun “MAHALLELİ Soruyor, BAŞKAN Cevaplıyor” programları kapsamında bu hafta Geçit Yerleşkesi sakinleri ile bir araya gelecek.
Geçit Yerleşkesinde yapılacak olan toplantı 18 Temmuz 2023 Salı günü Saat. 20:00 da Geçit Yerleşkesinde bulunan Mahalle sakinlerinin katılımları ile Munzur Ortaokulu Bahçesinde yapılacak.
Düzenlenen toplantılarda Belediye tarafından Mahallelerde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler veriliyor. Toplantının yapıldığı Mahalle sakinleri Belediye Başkanı Bekir Aksun ile görüşerek istek ve önerilerini dile getiriyorlar.
Belediye Başkanı Bekir Aksun; “Geçit Yerleşkemizde düzenleyeceğimiz toplantıda yaptığımız çalışmaları anlatıp, yapacağımız çalışmalar ile ilgili olarak bilgiler vereceğiz. Toplantıya tüm Mahalle sakinlerini ve vatandaşlarımızı davet ediyorum” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler