Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan’da genel temizlik çalışmaları devam ediyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri her gün belirlenen plan dâhilinde kent genelinde temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, mahallelerin çevre temizliği konusunda mesai harcamaya devam ediyor.
Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, belirlenen plan dâhilinde mahallelerde çöp toplama, mıntıka temizliği, konteyner etrafına bırakılan çöp ve atıkların kaldırılmasının yanı sıra tüm sokaklarda detaylı temizlik çalışmaları yapıyor. Yaya ekipler tarafından sokaklarda kaldırımlar ve yol kenarları süpürülürken, vakumlu temizleme aracı ile süpürme ve yıkama işlemleri de gerçekleştiriliyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri son olarak, Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Başbağlar Mahallesi’nde genel temizlik çalışmalarına devam ediyor.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler