Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

13°/ 10°

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 12°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

LGP’ye 3 TL’lik SÜPER İNDİRİM açıklandı! Benzin ve motorine zam yağmuru var OTOGAZ düştü

Yayınlanma:
ABONE OL
LGP’ye 3 TL’lik SÜPER İNDİRİM açıklandı! Benzin ve motorine zam yağmuru var OTOGAZ düştü

LGP’ye 3 TL’lik SÜPER İNDİRİM açıklandı! Benzin ve motorine zam yağmuru var OTOGAZ düştü – Akaryakıt fiyatlarına peş peşe gelen zamlar vatandaşları olumsuz etkilerken brent petrol fiyatında yaşanan yükseliş sonrasında araç sahiplerine kötü haber olarak yeni zam haberi verildi.

Brent petrol fiyatında yaşanan yükseliş nedeniyle benzin ve motorin fiyatlarına yeni zam beklentisi oluşurken araç sahiplerine nefes aldıracak indirim haberi ise otogaz LPG için verildi. Otogaz fiyatları için düzenlenen kampanya kapsamında indirim yapılacağı açıklandı. İşte kampanyanın detayları…

LPG OTOGAZA İNDİRİM VAR MI, NE KADAR DÜŞECEK, İPRAGAZ İPAPP KAMPANYASI NEDİR?

İpragaz tarafından yapılan açıklamada “Kazanç ve fırsatlarla dolu enerji platformu iPApp size ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Şimdi iPApp kullanan İpragaz Otogaz müşterileri aldığı yakıtın %3’ü kadar puan kazanıyor!” denilerek otogaza yüzde 3 indirim avantajı sunulacağı ifade edildi.

Kampanya koşulları ise şu şekilde açıklandı:

Bu kampanya İpragaz A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, 1-31 Mart 2024 tarihleri arasında kampanyaya katılan İpragaz Otogaz istasyonlarında geçerlidir.

Kampanya dönemi içerisinde iPApp müşterileri, otogaz alışverişlerinden aldığı yakıtın %3’ü kadar puan kazanabilecektir.

Kampanya dönemi boyunca; bir müşterinin günlük kampanyalı işlem adeti 3 ile sınırlıdır. Kazanılan puan bilgisi iPApp’ta yer alan Profilim/Puanlarım sayfasında görüntülenebilecektir. Kampanya kapsamında kazanılan puanlar bir sonraki otogaz alışverişinde kullanılabilecektir.

Kampanyadan puan kazanabilmek için en yakın istasyonunu ziyaret ederek, yakıt satış görevlisine iPApp’e tanımlı GSM numaranızı söylemeniz yeterli olacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan puanlar sadece otogaz ürününde ve kampanyaya katılan İpragaz Otogaz ve Bizimgaz Otogaz istasyonlarında geçerlidir. Kazandığınız puanları harcamak için puan harcama şifrenizi Yakıt Satış Görevlisi’ne bildirmeniz gerekmektedir.Şifrenizi bilmiyorsanız, çağrı merkezi üzerinden (444 86 46) ya da iPApp üzerinden “puan harca” bölümünden şifrenizi öğrenebilirsiniz.

Düzenlenen kampanyadan yararlanan araç sahipleri 31 Mart 2024 tarihine kadar yapacakları her alışverişten yüzde 3 indirim avantajı sağlayacak puan kazanacaklar. Kazanılan puanlar bir sonraki alışverişte kullanılabilecek. 100 liralık LPG alan bir araç sahibi böylelikle 3 TL’lik indirim avantajı elde etmiş olacak. Kullanılmayan puanlar ise 1 Haziran 2024 tarihinde silinecek.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler