Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Labrador Retriever Yalnız Kalabilir Mi?

  Labrador Retriever Yalnız Kalabilir Mi sorusunun cevabını arayan labrador sahipleri köpeklerini uzun süre evde yalnız bırakabileceklerini fakat köpeğin genel ihtiyaçlarını karşılamak konusuna dikkat etmeleri gerektiğini söylemek gerekir.

  Labrador Retriever Yalnız Kalabilir

  Labrador Retriever Yalnız Kalabilir Mi sorusunun cevabını arayan labrador sahipleri köpeklerini uzun süre evde yalnız bırakabileceklerini fakat köpeğin genel ihtiyaçlarını karşılamak konusuna dikkat etmeleri gerektiğini söylemek gerekir. Özellikle yavru labradorlar evde uzun süre yalnız kalabilirler.

  Fakat yetişkin labradorların günlük yürüyüş ve tuvalet ihtiyacı gibi nedenlerden dolayı yavrulara nazaran daha az süre ile evde yalnız kalabileceklerini belirtmek gerekir.

  Duygusal olarak sahibine bağlı ve sürekli olarak oyun isteği ile kendini belli eden yavru labradorlar evde uzun süre yalnız kaldığında evi ve kendi yapabileceklerini keşfeder.

  Labrador Retriever Evde Havlar Mı?

  Labrador Retriever evde havlar mı diye merak eden köpek sahiplerine özellikle yavruluk dönemlerinde oldukça sakin bir köpek cinsi olduğunu söylemek mümkündür. Bu cins köpeğin ev ve apartman yaşamına uygun Köpek cinslerinde ne olduğunu söylemek mümkündür.

  Çok fazla gürültü yapmayan ve evde koşmayan bir cins köpektir. Özellikle geceleri havlama konusunda iyimser bir yapıya sahiptir. Ateşlenmediği, hastalanmadığı ya da korkmadığı durumlarda gece havlamaları söz konusu değildir.

  Son derece uysal ve söz dinleyen aynı zamanda komutlara karşı ekstra iyi cevap verebilen bir köpek cinsidir. Özellikle eve geldiği ilk dönemlerde evde çok fazla gürültü çıkartmaması ve havlamaması hakkında eğitim vermek ilerleyen dönemlerde olumlu sonuç verir.

  Eve geldi ilk dönemlerde yabancılık çektiğinden havlama durumları oldukça normaldir. Gerekli eğitim verildiğinde havlama sıklığı azaltarak ev kullarına uyum sağlar.

  Safkan Labrador Retriever yavrusu için linki tıklayın : https://www.patibul.com/25/labrador

  Labrador Retriever Çok Tüy Döker Mi ?

  Labrador Retriever çok tüy döker mi sorusuna cevap arayan köpek sahiplerine sevindirici haberi vermek gerekir.

  Bu cins köpeklerin çok fazla bir tüy dökme durumu söz konusu değildir fakat belirli dönemlerde özellikle hastalık, mama değişikliği, stres gibi durumlarda artan tüy dökümü söz konusudur.

  Haftalık bakımlarını yaptıktan sonra yani haftalık iki yada 3 kez tüy tarama, aylık 1 kez yıkanma gibi durumları aksatmadan yaptıktan sonra tüy dökümü ciddi ölçüde azalır. Bu cins köpeğin bakımını aksatmadan yerine getirmek son derece önemlidir.

  Kaliteli şekilde beslemek ve aşı takvimine uymak da tüy dökümüne ciddi derecede yardımcı olur. Mevcut tüy dökümünü azaltmak için bakım başta olmak üzere kaliteli beslenme gibi konulara dikkat etmek son derece önemlidir.

  Labrador Retriever Yüzer Mi ?

  Labrador Retriever yüzer mi sorusuna yanıt olarak bu cins köpeğin yüzmeyi son derece sevdiğini ve bu yeteneğe sahip olduğunu söylemek mümkündür.

  Pek çok konuda yeteneği olan labrador cinsi köpeğin yüzmeye karşı da oldukça yetenekli olduğu doğrudur. Suya karşı son derece aktif ve heyecanlı olduğu için özellikle banyo yapma konusunda isteklidir.

  Deniz, havuz gibi alanlarda yüzmeyi seven köpek cinsleri den biri olduğu için köpek sahibi özellikle yaz aylarında köpeğini yüzdürme fırsatını kaçırmaması tavsiye edilir.

  Daha detaylı bilgi için siteye göz atabilirsiniz :

  https://www.patibul.com/1/kopek-ilanlari

  Erzincan Haber