Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan’da Süreyya Hanım Yatılı Kız Kur’an Kursu öğrencileri arasında resim ve şiir yarışması düzenlendi.
Yarışmada birincilik derecesi elde eden öğrenciler Gözdenur Korkmaz (resim) ve Zümra Bahar (şiir), öğreticileriyle birlikte İl Müftüsü Muharrem Gül’ü ziyaret ettiler. Kendilerini tebrikle beraber teşekkür eden Müftü Gül, başarılarının devamını dilediler.
Yine Süreyya Hanım Yatılı Kız Kur’an Kursu öğrencilerinin kendi aralarında Filistin’li kardeşler için topladıkları 10 bin 050 TL tutarındaki nakit yardımı, makbuz karşılığında öğrencilerle birlikte Kurs Yöneticisi Zeynep Büşra Önel tarafından İl Müftüsü Muharrem Gül’e teslim edildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler