Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Salı

21°/ 10°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

22°/ 13°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 13°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

KREDİNİZ HAZIR Bayram öncesi 3 AY ERTELEMELİ ihtiyaç kredisi başvuruları başladı

Yayınlanma:
ABONE OL
KREDİNİZ HAZIR Bayram öncesi 3 AY ERTELEMELİ ihtiyaç kredisi başvuruları başladı

Enflasyonun hızlı artış gösterdiği bu dönemde vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların sunduğu avantajlı ihtiyaç kredilerini araştırmaya devam ediyor. Bu noktada kamu bankası olan Vakıfbank’tan güzel haber geldi. İşte detaylar..

Vakıfbank, yaptığı açıklamasında 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Vatandaşların büyük bir kısmı ihtiyaçlarını bayramdan önce karşılamak harekete geçti.

3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Kredi çekmek isteyenler bankaların sunduğu faiz oranları kadar ödeme planlarını da araştırıyor. Vakıfbank resmi web sitesi üzerinden açıklama yaptı. Yapılan son açıklamaya göre masrafsız krediye ilişkin detaylar netlik kazandı. Faiz oranı uygun olan ve 3 ay erteleme imkanı olan ihtiyaç kredisinde detaylar belli oldu!

VAKIFBANK DUYURDU

Vakıfbank’ın açıklamasında masrafsız ihtiyaç kredisi başvurularının başladığını duyurdu. Başvuruda bulunmak isteyenlerin başvurularını Vakıfbank mobil – başvurular ekranı üzerinden ya da banka şubelerinden anında yapabilecekleri belirtildi.

Kredi çekmek isteyenler için bankanın gerekli gördüğü hallerde kredi kullandırım koşullarında değişiklik olabileceğini belirtti. 100 bin TL’ye kadar olan 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde aylık ödeme tablosu da netlik kazandı.

ÖDEME PLANI AÇIKLANDI

Vakıfbank resmi web sitesinden aktarılan ödeme detaylarına göre 100 bin TL’yi 3 ay ertelemeli olarak çeken müşteriler aylık 14.285,18 TL tutarında ödeme yapacak. 500 TL tutarında kredi tahsis tutarının alınacağı ifade edilirken, faiz oranının yüzde 5,44 oranında uygulanacağı belirtildi. Ödemeler ise 12 ay içinde tamamlanacak.

Kamu bankasından kredi çekmek isteyenler başvuru için farklı başvuru kanallarını kullanabilecek. Ancak bankanın vereceği kredide kişinin kredi notu ve çekmek istediği miktarlara göre bankanın uygulayabileceği kriterler farklılık gösterebilmektedir. Bu sebeple size en yakın Vakıfbank şubesine giderek ya da Vakıfbank çağrı merkezini arayarak çekeceğiz kredi türüne ilişkin ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Kredi kampanyasının sona ereceği tarihe ilişkin banka tarafından bir bilgilendirme yapılmadı. Bayramdan önce ihtiyaçlarınızı karşılamak için acele edin!

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler