Erzincan Medya
25° Erzincan

Erzincan

25°

Erzincan

Cuma

27°/ 16°

Cumartesi

21°/ 13°

Pazar

25°/ 13°

Pazartesi

27°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Çarşamba

31°/ 19°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kimlik numarası son hanesi 0 2 4 6 8 olanlar! 10.000 TL hesaplara yatacak hemen kontrol edin

Yayınlanma:
ABONE OL
Kimlik numarası son hanesi 0 2 4 6 8 olanlar! 10.000 TL hesaplara yatacak hemen kontrol edin

Son iki seneye baktığımız zaman bankalar tarafından verilen kredi kartı ve kredilerde faiz oranlarında büyük artışlar yaşandı. Yaşanan bu artışlar ise vatandaşların özellikle de acil nakit ihtiyaçlarında kredi çekim işlemlerini zorlaştırmaya başladı.

Durum bu şekilde iken bankalar ise vatandaşların ihtiyaçlarını daha rahatlıkla karşılayabilmeleri adına kampanyalarını paylaştı. Bu çerçevede Akbank tarafından yayımlanan son kampanyaya göre de acil nakit ihtiyacı duyan vatandaşlara faizsiz 10 bin TL nakit avans verileceği ifade edildi.

FAİZ YOK! AKBANK TAKSİTLİ 10 BİN TL NAKİT AVANS İMKANINI DUYURDU

Banka tarafından vatandaşlar için duyurulan bu kampanya çerçevesinde 30 Nisan tarihine kadar yapılacak olan başvurulara özel 10 bin TL taksitli nakit avansın verileceği ifade edildi. Akbank’ın resmi internet adresi üzerinden duyurulan açıklamalarda kampanyadan Akbank bireysel kredi kartı olmayıp, 4 – 30 Nisan 2024 arasında Akbank Mobil üzerinden ilk kez Axess veya Wings asıl kart başvurusu yapan ve 30 Nisan’a kadar kartı onaylanan Akbanklıların yararlanabileceği belirtildi.

3 AY VADE İMKANI İLE MÜŞTERİLERE VERİLECEK!

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşteriler için yapılan açıklamalara göre bu kampanyadan faydalanacak olan kişilerin yalnızca Akbank Mobil üzerinden kredi kartı başvurusunu tamamlaması gerektiğinden bahsedildi. Bununla birlikte de kredi kartı başvurusu onaylanan Akbanklıların kullanılabilir taksitli avans limitleri kapsamındaki sıfır faizli Taksitli Avans kampanya tanımlamaları, kredi kartı başvuru onay tarihinden 2 iş günü sonra gerçekleşecek. Kampanya kapsamındaki katılımcıların, belirtilen tarihe kadar yapacakları 10.000 TL’ye kadar ve 3 ay vadedeki Taksitli Avans işlemlerinde indirimli %0 aylık akdi faiz oranı geçerli olacaktır. Belirtilen tutar ve vade aralığı dışındaki tüm Taksitli Avans taleplerinde %4,42 (KKDF ve BSMV hariç) faiz oranı geçerli olacaktır.

SON BAŞVURU TARİHİ 30 NİSAN!

Yalnızca bu aya özel olarak duyurulan bu kampanyaya katılım sağlamak isteyen müşterilerin Akbank Mobil üzerinden ilk kez Axess veya Wings asıl kart başvurusu yapması ve 30 Nisan’a kadar kartı başvurusu onaylanması gerekmektedir. Ardından da 15 Mayıs 2024 tarihine kadar, taksitli avans limitleri doğrultusunda, maximum 10.000 TL tutarında ve 3 ay vadeyle %0 faizli Taksitli Avans kampanyasından faydalanabilir.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com