Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

23°/ 11°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 12°

Perşembe

25°/ 15°

Cuma

25°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank hesap sahipleri! 500 TL para iadesi için bekleniyorsunuz

Yayınlanma:
ABONE OL
Ziraat Bankası Halkbank Vakıfbank hesap sahipleri! 500 TL para iadesi için bekleniyorsunuz

Her ay olduğu gibi Nisan ayında da müşteriler için kampanyalarını güncelleyen kamu bankası, yaptığı son açıklamalara göre fatura talimatlarına para iadesi verileceği ifade edildi. Buna göre mobil bankacılık üzerinden otomatik ödeme talimatı veren kişiler için toplamda 500 TL para iadesinin hesaplara yatırılacağı belirtildi.

HALKBANK OTOMATİK ÖDEME TALİMATLARINA PARA İADESİ YAPILACAK!

Kampanya hakkında banka tarafından yapılan duyuru çerçevesinde bireysel kredi kartı müşterilerinin 1-30 Nisan 2024 tarihleri arasında kredi kartlarından ya da vadesiz hesaplarından verecekleri her yeni otomatik fatura talimatı için 50 TL, toplamda 500 TL ParafPara verileceği ifade edildi. Bu çerçevede kampanyaya katılım ve kullanım için gerekli olan koşullar hakkında detaylı bilgi bankanın resmi internet adresinden duyuruldu.

TOPLAMDA 500 TL PARA İADESİ İÇİN DETAYLAR AÇIKLANDI!

Yapılan açıklamalara göre bir müşterinin her yeni otomatik fatura ödeme talimatından 50 TL, toplamda 500 TL ParafPara verileceği ve ParafParalar, 8 Mayıs 2024 tarihinde, kredi kartından verilen talimatlar için talimatın tanımlandığı açık ve kullanılabilir kartına yatırılacaktır.

Ayrıca müşterinin kredi kartından veya vadesiz hesabından tanımlı olan fatura talimatının iptal edilerek farklı bir müşteri tarafından tekrar verilmesi durumunda, verilen talimat kampanyaya dahil edilmemektedir. Kampanya kapsamında yüklenen ParafParaların geri alınmaması için; fatura talimatı verildikten sonraki 6 ay boyunca talimatların ödenmesi gerekmektedir. Aksi takdirde yüklenen ödül 6 aylık süre sonunda geri alınacaktır.

KAMPANYAYA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Duyurulan bu kampanyaya ilişkin en çok merak edilen konulardan biri de nasıl başvuru yapılabileceği olmuştu. Buna göre; Kampanyaya katılmak için 30 Nisan 2024 tarihine kadar Paraf Mobil’den HEMEN KATIL butonuna tıklanması ya da FATURA yazıp 3404’e SMS gönderilerek kampanyaya katılınması, sonrasında bireysel kredi kartından veya Halkbank’ta kayıtlı bulunan vadesiz hesabından otomatik fatura talimatı verilmesi gerekmektedir.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com