Erzincan Medya
20° Erzincan

Erzincan

20°

Erzincan

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 11°

Çarşamba

25°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kemah Belediyesine Anlamlı Ödül

Yayınlanma:
ABONE OL
Kemah Belediyesine Anlamlı Ödül

Ödül almaya hak kazanan belediye başkanları ile belediyeciliğin ve yerel yönetimlerin gelişimi, güçlendirilmesi için çalışan birbirinden önemli ve seçkin isimler Kent & Başkan 2022 Ödül Töreni’nde bir aradaydı.

Bu kapsamda Erzincan Kemah İlçe Belediyesinin Düğün salonu ve Fırat Nehri kıyısı yürüyüş yolu projesi de Kent Başkan Dergisi tarafından yapılan online oylama sonucunda ödül almaya hak kazandı.

Ödül törenin de açıklamalarda bulunan Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan, “İlçemize değer katacak projelerimizle çalışmalarımızı aralıksız deva ettiriyoruz. Belediye olarak gerçekleştirdiğimiz Düğün salonu ve Fırat Nehri kıyısı yürüyüş yolu projesi ile Kent & Başkan 2022 Ödül Töreni’nde yerimizi aldık.” Dedi.

Kent & Başkan Dergisi’nin her yıl düzenlediği, tüm Türkiye’yi kapsayan ONLİNE anket de  Kemah ilçe Belediye başkanı Osman Kemal Aslan Kent & Başkan 2022 Ödül Töreninde Düğün salonu ve Fırat Nehri kıyısı yürüyüş yolu projesi ile aldığı ödülü 2009 ile 2011 yılları arasında Kemah’ta Kaymakamlık yapan şimdi ise Kayseri Valilisi olan Gökmen Çiçek’ten aldı

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com