Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kaymakam Kaymakçı, Muhtarların Taleplerini Dinledi

  Tercan Kaymakamı Cafer Kaymakçı muhtarlarla bir araya geldi.

  Tercan Kaymakamı Cafer Kaymakçı

  Tercan Kaymakamı Cafer Kaymakçı muhtarlarla bir araya geldi. Toplantıda Kaymakçı, muhtarların  köy ve mahalleleriyle ilgili talep ve sorunlarını dinleyerek ilgili kurumlar tarafından sorun ve taleplerin çözümlenmesini istedi.

  Kaymakam Cafer Kaymakçı, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Tercan Köylere Hizmet Götürme Birliği Toplantı Salonunda muhtarlarla bir araya geldi.
  Programda konuşan Kaymakam Cafer Kaymakçı, ‘’Seçilerek göreve gelen muhtarlarımız, demokrasinin çekirdeği denilebilecek bir öze sahiplik yapmaktadırlar. Muhtarlarımız, bir yandan köy ve mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla ilişkilerinde aracı bir rol oynarken, diğer yandan da çağdaş kamu yönetimi anlayışının en temel ihtiyaçlarından biri olan katılımcılığın sağlanmasında önemli bir görevi yerine getirmektedirler.’’ diyerek tüm muhtarların “19 Ekim Muhtarlar Günü`nü’’ kutladı.
  Daha sonra muhtarların  köy ve mahalleleriyle ilgili talep ve sorunlarını dinleyen Kaymakam Cafer Kaymakçı, ilgili kurumlar tarafından sorun ve taleplerin çözümlenmesi talimatını verdi.

  Erzincan Haber