Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
İliç Kaymakamı Cüneyt Demirkol, ilçe müftülüğüne bağlı yaz dönemi kuran kurslarını ziyaret etti.
Okulların tatile girmesi ile birlikte camilerde Yaz Kur’an kursları da başladı. İl ve ilçe Müftülüklerinin öncülüğünde camilerde açılan yaz kuran kurslarına bölgenin çocukları katılım sağlıyor.
Kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerimi öğrenmek için cami imamları tarafından kuranın ilk harflerinin öğretilmesi ile başlayan kurslar, öğrencileri kuran okumaya hazırlıyor.
İliç İlçe Kaymakamı Cüneyt Demirkol beraberinde ilçe idarecileri ile birlikte Diyanet İşleri Başkanlığı Tarafından Müftülükler Vasıtayla her yıl açılan yaz dönemi kuran kurslarını ziyaret ederek öğrencilere muvaffakiyetler diledi. Kaymakam Demirkol, öğrencilerden kuran tilaveti dinledikten sonra, çocuklarla sohbette bulundu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler