Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Van Vali Yardımcısı İken 11.08.2022 tarihli 2022/392 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile 29.08.2022 tarihinde Erzincan Refahiye ilçe kaymakamı olarak atanan ve göreve başlayan Ömer Faruk Canpolat esnaf ziyaretinde bulundu.
Van Vali Yardımcısı İken 11.08.2022 tarihli 2022/392 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararı ile 29.08.2022 tarihinde Erzincan Refahiye ilçe kaymakamı olarak atanan ve göreve başlayan Ömer Faruk Canpolat esnaf ziyaretinde bulundu.
Refahiye İlçe Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat ilçe esnaflarını ziyaret etti. İlçedeki sorunlarla ilgili esnafla fikir alışverişinde bulunan kaymakam Canpolat, her zaman halkın yanında olduğunu ve kendisinin de halkın bir parçası olduğunu vurgulayarak, “Devlet halkıyla vardır. Bizler, her zaman halkımızın yanındayız. Amacımız, halkımıza her şeyin en iyisini sunarak, yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır” dedi.
Vatandaşlarla her platformda bir araya gelmeye gayret edeceklerini söyleyen Kaymakam Canpolat, İnsan odaklı bir hizmet anlayışı ile kapı kapı dolaşarak ilçemizin gelişimi ve insanlarımızın mutluluğu adına çok çalışacaklarını belirtti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler