Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan’da etkili olan kar yağışı, ulaşımı olumsuz etkiledi. Yağan kar nedeniyle yolda kalan servis minibüsündeki öğrenciler, jandarma ekiplerince kurtarıldı.
Erzincan’ın yüksek kesimlerinde ve ilçelerinde etkili olan kar yağışına bağlı Çayırlı ilçesi Doğanyuva köyü Kavaklı mezrasında içerisinde öğrencilerin bulunduğu servis minibüsü yolda kaldı. İhbar üzerine bölgeye jandarma ekipleri sevk edildi. Bölgeye hızlıca ulaşan ekipler, burada bulunan öğrencileri ekip arabasına alarak ilçede bulunan okullarına bıraktı. Duyarlı davranış sonrası memnun olan öğrenci ve öğretmenler jandarma ekiplerine teşekkür ettiler.
Öte yandan Çayırlı Kaymakamlığı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Köy yollarımızın ulaşıma açılması için ilçe özel idaresinin karla mücadele çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir” denildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler