Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Karaman, projeler hakkında görüş alış verişinde bulunduk

  AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlunu makamında ziyaret etti. 

  AK Parti Erzincan Milletvekili

  AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlunu makamında ziyaret etti. 

  Milletvekili Karaman ziyaretinde Erzincan için bakanlık nezdinde taleplerini ileterek devam eden projelerle ilgili görüştü. 

  Ziyaretine ilişkin olarak konuşan Milletvekili Karaman açıklamasında: “Ankara’da, Erzincanımızın talepleri ve devam eden projeler hakkında istişarelerde bulunmak amacıyla, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Abdulkadir Uraloğlu’yu makamında ziyaret ettik. 

  Devam eden Projeler kapsamında  Sivas-Erzincan Yüksek Hızlı Tren Projesine başlanması ve çalışmaların hızlandırılması, Refahiye-İliç-Kemaliye-Dutluca yolları ve tünelleri, Başköy-Çayırlı/Demirözü- Otlukbeli yolları,Refahiye-Erzincan yolu, Çatalçam yolu durumu hakkında bilgi alışverişinde bulunduk. 

  Planlanan projeler kapsamında ise İmranlı-Refahiye/Sakaltutan Tüneli be bağlantı yolları, Ahmediye tüneli ve bağlantı yolları, Erzincan-Kemah-İliç yolları ve bağlantı  tünelleri hakkında konuşarak Erzincan’da Telefonların çekmediği bölgelerin listesi verdik . Çalışmalarının başlaması ve hızlandırılması için görüşlerimizi belirttik. 

  Kendilerine destekleri ve misafirperverlikleri için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

  Erzincan Haber