Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Karaman, Erzincan’da 5 Bin 868 çiftçiye ödeme yapıldı

  AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, bir basın açıklaması yaparak çiftçilere müjde verdi. 

  AK Parti Erzincan Milletvekili

  AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, bir basın açıklaması yaparak çiftçilere müjde verdi. 

  Milletvekili Karaman, basın açıklamasıyla Erzincanlı çiftçilere seslenerek 2023 yılı mazot ve gübre desteğinin banka hesaplarına tanımlandığını söyledi. 

  Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman konuya ilişkin açıklamasında; ” Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 5 ay erken yatırılacağını duyurduğu buğday, arpa, yulaf, çavdar tritikale, çeltik üreticilerin mazot gübre desteği ödemesi  çiftçilerimizin Ziraat Bankası kart hesaplarına tanımlandı. 

  Ödeme kapsamında Erzincan’da 5 Bin 868 çiftçimize toplamda 58 Milyon 445 Bin 172 lira mazot ve gübre desteği sağlandı. Üreticilerimize hayırlı olsun. 

  AK Parti olarak göreve geldiğimiz günden itibaren üreticinin çiftçinin yanında olacak adımlarla her zaman kendilerine destek olduk, olmaya devam ediyoruz.

  Tüm bu çalışmalar da her daim yanımızda olan başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Erzincan’da büyük emekleri olan AK Parti Genel Başkan Vekilimiz Binali Yıldırım’a Erzincan adına bir kez daha teşekkür ediyor kendilerine saygılarımı sunuyorum. 

  Yine her daim bizimle birlikte hareket ederek çalışmalarımız da bir bütünlük sağlayan Erzincan Valimiz Hamza Aydoğdu’ya ve Tarım Orman İl Müdürümüz Murat Şahin’e destek ve özverili gayretlerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Hep birlikte daha güzel bir Türkiye için Erzincan için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

  Erzincan Haber