Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Karaman, çaliştayı değerlendirdi

  AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayını değerlendirdi. 

  AK Parti Erzincan Milletvekili

  AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, Cumhuriyetimizin 100. Yılında Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayını değerlendirdi. 

  Erzincan Milletvekili Karaman yaptığı değerlendirmede: “Cumhuriyetimizin 100. yılında; Yerel Dinamikleri Harekete Geçirme Çalıştayı şehrimiz için çok faydalı geçmiştir. 
  Çalıştay amacı doğrultusunda İnsanlar, huzurlu bir şehir ortamında, kendilerini, çocuklarını geleceğe taşıyacak bir ortamda hayatlarını idame etsinler istiyoruz. 

  Erzincan sanayi, eğitim, turizm, tarım kenti olarak büyüyor. Şehrin tüm dinamikleri ile marka kent Erzincan için hep beraber çalışacağız. Bu çalışmaların bir altyapısı olarak gerçekleşen çalıştay ile bu sürecin daha da olgunlaştırılarak olumlu manada yol alınabileceğine inanıyorum. Şehirlerin binaları, cadde ve sokakları ile bir ruhu var. Bizim de vizyonumuz da daima enerjisi yüksek canlı bir şehir var. Bu düşünceden hareket ile her daim hizmet aşkıyla milletimiz için yol alıyoruz. 

  Tarım’da, Kültür Turizm’de, Eğitim’de, Organize Sanayi Bölgelerinin güçlenmesiyle atılacak adımlar yeni bir Erzincan için çok kıymetli olacaktır. 

  Bazen bir şehri markalaştırmak, görünür kılmak, farkındalık oluşturabilmek için o şehrin insanlarının oraya ait olduklarını hissetmeleri gerekir. O şehrin değerlerini bilmeleri, o şehrin değerleriyle ileriye doğru yürümeleri gerekir.

  Erzincan’ınımızın geleceğini birlikte tasarlamak; vizyonunu oluşturmak; şehrin geleceği için gerekli olan stratejileri ve ihtiyaç duyulan eylem planlarını belirlemek üzere yapılan programda;
  Başta  Sayın Valimiz ve Sayın Rektörümüz olmak üzere;
  emeği geçen herkese teşekkür ederim.

  Erzincan’ımızın kalkınmasında, büyük heyecan ve katma değer sağlayacağına inandığım Çalıştay’a; katkıda bulunan
  tüm sektör temsilcilerine , Akademisyen hocalarımıza , Kurum müdürlerimize , STK lara ve adını sayamadığım herkese teşekkür ederim. 

  Çalıştaya damga vuran Vakıflar Genel Müdürümüz Sayın Sinan Aksu’nun öncülüğünde hazırlanan Erzincan Kültür ve Turizm Rotası haritası da çok güzel bir çalışma olmuş. Şehrimize katkı sunacağından şüphemiz yok. Kendisine Erzincan adına bir kez daha teşekkür ediyorum. Hep birlikte güzel işlere imza atarak şehrimizi hak ettiği vizyona kavuşturacağız” dedi.

  Erzincan Haber