Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kanada Turist Vizesi  Başvurusu

   Kanada’ya seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının muhakkak suretle seyahat amacına uygun olarak vizeye sahip olmaları gerekir.

  Bu haberin fotoğrafı yok

   Kanada’ya seyahat etmek isteyen tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının muhakkak suretle seyahat amacına uygun olarak vizeye sahip olmaları gerekir. En sık gerçekleştirilen vize başvuru kategorisi Kanada turist vizesidir. Özellikle kısa süreli ve turizm amaçlı seyahat etmeyi düşünüyorsanız ilk adım Kanada turist vizesi sahibi olmak olmalıdır.

   Özellikle kısa süreli seyahatler için tercih edilen Kanada turist vizesinin diğer vize kategorilerine daha az prosedüre sahip olması ve başvuru yapmanın daha kolay olması çok daha büyük avantaj yaratmaktadır.

   Kanada vizesi hakkında merak ettiğimiz soruları Kanada Vize Merkezi yanıtlayacak.

  Kanada Turist Vizesi  Başvurusu

   Süreç öncelikle ilgili vize başvuru formunun doldurulmasıyla başlamaktadır. Form içerisinde ziyaretçi adaylarını bekleyen birçok çeşitli soru mevcuttur. Kişisel bilgiler, seyahat bilgileri, eğitim ve iş bilgileri, aile bilgileriniz ve maddi durumunuz gibi birçok soruya yanıt vermeniz vize başvuru yanıtınızı doğrudan etkiler.

   Kanada Konsolosluğu yüz yüze görüşme gerçekleştirmez. Bunun yerine hazırlanan evraklar ve vize başvuru formunu göz önünde bulundurarak değerlendirme yapmaktadır.

  Kanada Vizesi İçin Gerekli Evraklar

  • Pasaport
  • Başvuru formu ve fotoğraf
  • Seyahat planları ve rezervasyonlar
  • Finansal durumu gösteren belgeler
  • İkamet durumunu gösteren belgeler

  Kanada Vize Merkezi İle Güvenle Başvurun

   Kanada Vize Merkezi, 15 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimiyle başvurunuzu güvenle gerçekleştirmektedir. Kanada Konsolosluğunun istediği düzende başvurmak için: https://kanadavizemerkezi.com/

  Erzincan Haber