Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personelleri 25 Eylül – 1 Ekim tarihleri arasında kutlanan İtfaiye Haftası nedeniyle Belediye Başkanı Bekir Aksun’u makamında ziyaret etti.
İtfaiye Müdürü Sami Karakaş ve İtfaiye personellerini makamında ağırlayan Başkan Aksun, olaylara müdahale etme, olay yerine en kısa zamanda gitme noktasında son derece başarılı olan İtfaiye ekiplerini göstermiş oldukları gayret ve çabalarından dolayı tebrik etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Başkan Aksun; “309. yılını kutladığımız İtfaiye Haftası’nda bu zor görevi üstlenen tüm İtfaiye çalışanlarımızın bu anlamlı haftasını kutluyorum. Olay yerine en kısa zamanda gitme noktasında son derece başarılı olan ekiplerimizi göstermiş oldukları gayret ve çabalarından dolayı tebrik ediyorum. Sadece doğal afetlerde değil itfaiyeye ihtiyaç duyan bütün canlıların yardımına koşan İtfaiye ekiplerimizin haftasını kutluyor ve görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler