Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  İşte Akbank’ın güncel emekli promosyon rakamları

  Akbank emeklilere; promosyon rakamında güncellemeye gittiğini duyurdu İşte Akbank’ın güncel emekli promosyon rakamları

  Akbank emeklilere; promosyon rakamında

  Akbank’tan emeklilere güzel bir haber geldi emekli promosyon rakamlarında son karar açıklandı. İşte Akbank’ın güncel emekli promosyon kampanyası.

  Emekli promosyon rakamları milyonlarca emekli vatandaşın yakından takip ettiği konulardan bir tanesi olurken emekli promosyon rakamlarına olan ilgi bankalar arasında ciddi bir yarış ortamının çıkmasına neden oldu.

  Bankalar daha çok müşteriye sahip olabilmek için en yüksek emekli promosyon rakamı vermeye çalışıyor.

  Akbank’ta Eylül ayı emekli promosyon rakamını güncellediğini duyurdu. İşte Akbank’ın güncel emekli promosyon kampanyası.

  Akbank Eylül ayı güncel emekli promosyon kampanyası

  0-3.499 TL maaş tutarına 4.200 TL

  3.500 TL – 7.499 TL maaş tutarına 4.850 TL

  7.500 TL – 9.999 TL maaş tutarına 6.250 TL

  10.000 TL ve üzeri maaş tutarlarına 7.000 TL

  SSK, BAĞ-KUR ve Emekli Sandığı emekli maaşını 1 Eylül – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında Akbank’a taşıyan ve 3 yıl boyunca maaşını Akbank’tan almaya taahhüt eden emekliler 7.000 TL’ye varan emekli promosyonundan faydalanabilecekler. Ayrıca kampanya dönemi içerisinde aktif Akbank bireysel kredi kartı olmayanlar veya ilk kez Axess veya Wings başvurusu yaparak onaylatıp kartını teslim alanlar 12 ay boyunca tek seferde veya toplamda her ay en az 2500 TL harcama sözüne 3000 TL chip-para ile toplamda 10.000 TL ödül fırsatından yararlanabilecekler. Üstelik şubeye gitmeye gerek kalmadan mobil uygulamasından veya müşteri iletişim merkezi aracılığıyla maaşınızı kolayca Akbank’a taşıyabilir ve emekli promosyon başvurusunda bulunabilirsiniz.

  Erzincan Haber