Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan İliç İlçe Kaymakamı Cüneyt Demirkol İlçede başarılı ve gayretli çalışmaları nedeniyle tayini çıkan personelleri başarı belgesi vererek yeni görev yerlerinde başarı temennisinde bulundu.
İlçedeki görev süresini tamamlayarak yeni görev yerlerine tayini çıkan personellere veda yemeği programı düzenlendi. Programa Kaymakam Cüneyt Demirkol, Belediye Başkanı Mustafa Gürbüz, Cumhuriyet Savcısı Mustafa Şengül, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. Mehmet Uçar, İlçe Emniyet Amir V. İsmail Gülmez ve Tayini Çıkan Jandarma personelleri katıldı.
Veda yemeğinde konuşan Kaymakam Cüneyt Demirkol görev süreleri içerisinde İlçede göstermiş oldukları üstün emek ve gayretten ötürü tüm Jandarma personellerine teşekkür ederek gidecekleri yeni yerlerinde ve görevlerinde başarılar diledi.
Kaymakam Demirkol ayrıca personellere göstermiş oldukları başarılı ve gayretli çalışmaları nedeniyle başarı belgesi vererek başarı temennilerinde bulundu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler