Erzincan Medya
13° Erzincan

Erzincan

13°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İliç Belediye Başkanı Mehmet Elçi’den Ramazan Bayramı Mesajı

Yayınlanma:
ABONE OL
İliç Belediye Başkanı Mehmet Elçi’den Ramazan Bayramı Mesajı

31 Mart seçimlerinde aday olduğu İliç’ten %54.71 oy ile İliç’in yeni belediye başkanı seçilen Mehmet Elçi’i Ramazan Bayramı için mesaj yayınladı.
Elçi, “Bolluk ve bereketin, huzur ve güvenin yaşandığı, rahmet, mağfiret ve cömertliğin zirveye ulaştığı, Ramazan ayını geride bırakarak, toplum olarak kaynaşma ve dayanışma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşamaktayız.
Bayramlar, milletimizin manevi değerlerinin ve tarihin engin derinliklerinden gelen sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel yaşandığı, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir.
Dayanışma gibi yüce bir duygunun tezahür ettiği bu kutsal günlerde, bizleri bir arada tutan değerleri yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi korumak, huzur ve barış ortamını sürdürmek, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha çok çaba göstermeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle çok kıymetli şehit ailelerimizin, maden kazasında göçük altında kalan canlarımızın ailelerinin, kahraman gazilerimizin, tüm İliçli hemşehrilerimin, değerli mesai arkadaşlarımın, Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor; sağlık ve mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com