Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

26°/ 15°

Cuma

28°/ 15°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

26°/ 13°

Pazartesi

28°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Erzincan Belediye Meclisinin ilk toplantısı yapıldı.

Yayınlanma:
ABONE OL
Erzincan Belediye Meclisinin ilk toplantısı yapıldı.

Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun’un başkanlığında, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından, Belediye Meclisinin ilk toplantısı, Milliyetçi Hareket Partisi, AK Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi meclis üyelerinin katılımları ile yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan toplantıda Belediye Başkanı Bekir Aksun yaptığı konuşmasında şunları ifade etti; “Çok değerli Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarım, öncelikle 31 Mart 2024 tarihinde yapılan seçim neticesinde halkımızın onayı ile bugün meclisimiz siz değerli 31 üyemizden müteşekkil olarak görevimize başlamış bulunmaktayız.

Hepimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Erzincan Kardeşliğin Şehri, bir önceki dönemde 5 yıllık süre içerisinde bütün Belediye Meclis Üyelerimiz şehrimizin çıkarı için katkıda bulundular. İnşallah bu 2’nci dönemde de birlikte şehrimize oluşturabileceğimiz katma değerleri hep birlikte planlayıp ve projelerimizi birlikte inşa etmiş olacağız. Şimdiden hayırlı çalışmalar diliyorum.

Erzincan’ımızın hayrına olan her şeyde işbirliği yapacağız. Onun içinde birinin diğerinden, birimizin ötekisinden bir farkı yoktur. Hepimiz halkın iradesiyle buradayız. Herkesin konuşan bir meclis, öneride bulunan, tekliflerini getiren ve şehrin çıkarlarını koruyabilen bir meclis olarak inşallah 2’nci dönemimiz de de birlikte hareket etmiş olacağız.

Şimdiden başarılar diliyorum, hepimiz için hayırlı olsun” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com