Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal başkanlığında ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı gerçekleştirildi
İl Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Eğitim Müfettişleri Başkanı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri katıldı. Toplantıda Eğitim ve Öğretimin genel bir değerlendirmesi yapıldı. İlçelerdeki ihtiyaç, eksiklik ve sorunlarla çözüm önerilerine ilişkin İlçe Millî Eğitim Müdürleriyle görüş alışverişinde bulunuldu.
İl Millî Eğitim Müdürlüğünce yürütülen projeler görüşüldü.İl Millî Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, katılımcılara teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler