Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Havaların ısınmasıyla birlikte şehir genelinde mahalle, cadde ve sokaklarda sivrisinek ve karasineklere karşı Erzincan Belediyesi ekipleri gece gündüz demeden ilaçlama çalışmalarını başlattı.
Erzincan Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, il genelinde Mayıs-Eylül aylarında yürütülen uçkunla mücadele çalışmaları sürüyor. Ekipler gece gündüz olmak üzere planlanan ilaçlama yapıyorlar.
Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından mahallelerde yürütülen çalışmalar kapsamında tüm caddeler, sokaklar, ana arterler ve ara yollar ilaçlanıp sinek, sivrisinek, karasinek ve haşere ile mücadele ediliyor. Ekipler ayrıca şehir genelinde bulunan kanalizasyon hatları, atık su giderleri, yağmur suyu ızgaraları gibi alanlarda da ilaçlama çalışmaları yürütülüyor.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler