Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Salı

21°/ 10°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

22°/ 13°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 13°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Aksun, Babalar Ailenin Yapı Taşıdır

Yayınlanma:
ABONE OL
Aksun, Babalar Ailenin Yapı Taşıdır

Babalar Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımlayan Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Babaların sadece bugünde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, sevgi, saygı ve vefa duygusunun bir gereğidir” dedi.

Başkan Aksun mesajında, “Babaların ailenin yapı taşı olduğunu ifade eden Başkan Aksun, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Aileyi oluşturan yapı taşlarından olan anne ve babalar, aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı ve otorite gibi değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.

Hayatımızın her alanında varlıklarıyla bizleri onurlandıran babalarımız ise aile içerisinde üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları büyük bir özveriyle yerine getirmektedirler.

Yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren, ailenin mutluluğu için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan babalarımız, çocuklarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinde gelen tüm gayreti sarf etmektedirler. Babaların sadece bugünde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, sevgi, saygı ve vefa duygusunun bir gereğidir.

Bu vesileyle başta şehit babaları olmak üzere koca yürekli tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmelerini diliyorum.” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler