Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan İl Müftülüğü’nden Anagold 24 Erzincan Spora ziyaret gerçekleştirildi.
Erzincan İl Müftülüğü tarafından Anagold 24 Erzincan Spor kulübüne İl Müftüsü Muharrem Gül, Müftü Yardımcıları Kâzım Ural ve Gökhan Badem, İl Uzman Vaizi Aydın Öçalan, Taksim Toki Camii görevlileri Engin Sarıgül ve Ahmet Taştan’dan oluşan ekip ziyarette bulundular.
Ziyarette önce 24Erzincanspor Kulüp Başkanı Ömer Akyürek ve Teknik Direktör Bülent Akan ile görüşüldü. Daha sonra kulüp futbolcuları ve teknik ekibiyle bir araya gelindi. Gerçekleşen ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren kulüp başkanı Ömer Akyürek, teknik direktör Bülent Akan, futbolculara ve teknik ekibe, İl Müftüsü Muharrem Gül, Diyanet İşleri Başkanlığı yayınlarından hediye kitap takdiminde bulundu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler