Erzincan
19°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan İl Millİ Eğitim Müdürü Aziz Gün, okul ziyaretlerine Anadolu Lisesi, Munzur İlk/Ortaokulu ve Şehit Cengiz Topel Mithatpaşa Ortaokulu ile devam etti.
Erzincan Anadolu Lisesini ziyaret ederek okul yöneticileri, öğretmen ve yüz yüze eğitim faaliyetine başlayan öğrencilerle buluştu. Okul yöneticileri, öğretmen ve öğrenciler tarafından karşılanan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, İstiklal Marşı törenine katıldı. Daha sonra öğrenci ve öğretmenlerle bir araya gelen Gün, salgın sürecinden normalleşmeye geçiş süreci hakkında konuştu.
Pandemi sebebiyle kapanan sınıf olmamasının memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Destekleme Yetiştirme Kurslarına öğrencilerin katılımının şart olduğunu ve bu katılımla, 2020-2021 eğitim öğretim yılında yüz yüze eğitime ara verilmesi sebebiyle eğitimde oluşan açığı telafi edebilmenin mümkün olduğunu belirten Gün, bu çalışma ve tüm çalışmalarından dolayı öğrenci, öğretmen ve okul yöneticilerine teşekkür ederek ziyaretini tamamladı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler