Erzincan Medya
13° Erzincan

Erzincan

13°

Erzincan

Pazar

13°/ 10°

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 12°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İl Jandarma Komutanına Veda Yemeği

Yayınlanma:
ABONE OL
İl Jandarma Komutanına Veda Yemeği

Jandarma Genel Komutanlığı atama, terfi ve emeklilik kararlarına göre Tuğgenerallik rütbesine terfi eden Erzincan İl Jandarma Komutanı Hüsamettin Erol İçin veda yemeği düzenlendi.

Erzincan Valisi Mehmet Makas, Erzincan İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Hüsamettin Erol için veda yemeği verdi.

Erzincan İl Jandarma Komutanı olarak görev yapmakta iken; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Resmi Gazetede yayımlanan, Jandarma Genel Komutanlığı atama, terfi ve emeklilik kararlarına göre Tuğgenerallik rütbesine terfi ederek Ağrı İl Jandarma Komutanı olarak atanan Tuğgeneral Hüsamettin Erol için veda yemeği düzenlendi.

Valilik konutunda düzenlenen yemeğe; 3’üncü Ordu Komutanı Korgeneral Yavuz Türkgenci, 3’üncü Ordu Kurmay Başkanı ve Garnizon Komutanı Tümgeneral Davut Ala, Erzincan Belediye Başkanı Bekir Aksun, Erzincan Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Halil Odabaş, Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, Vali Yardımcısı Hüseyin Remzi Konak, İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt katıldı..

Veda programında, davetlilerin hayırlı olsun dilek ve temennilerinin ardından konuşan Vali Mehmet Makas, İl Jandarma Komutanımız Hüsamettin Erol’un Erzincan’da görev yaptığı sürece başarılı çalışmalara imza attığını ve bundan sonra ki görevlerinde daha da başarılı olacağına inandığını vurguladı.

Vali Mehmet Makas, Tuğgeneral Hüsamettin Erol’un yeni rütbesinin ve yeni görev yerinin hayırlı olmasını diledi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler