Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Salı

21°/ 10°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

22°/ 13°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 13°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Erzincan Halk Eğitimi Merkezinde İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Celalettin Armağan Tarba Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Temel Çiçek, komisyon üyesi kurum müdürleri ve temsilcilerin katılımı ile yapıldı.

Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliğinin 35.maddesi gereği; Hayat Boyu Öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacı ile İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyon toplantısı Erzincan Merkez Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde yapıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün bu yıl yaygın eğitimde kursiyer sayısının il nüfusuna oranına göre ülke genelinde yapılan değerlendirmede Türkiye 2.olmamız nedeniyle emeği geçen herkese teşekkür etti.

YILIN DEĞERLENDİRİLMESİ YAPILDI

Toplantıda yılın değerlendirilmesi yapıldı. Açılan kurs verileri ( Okuma Yazma, Genel ve Mesleki Teknik Kurslar, İşbirliğinde açılan Kurslar ve Destekleme ve Yetiştirme Kursları vb.), açık ortaokul ve açık lise çalışmaları ile ilgili Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Temel Çiçek tarafından sunum yapıldı. Toplantı sonunda kurum müdürlerinin talepleri değerlendirildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler