Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyonu Toplantısı Erzincan Halk Eğitimi Merkezinde İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürü Celalettin Armağan Tarba Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Temel Çiçek, komisyon üyesi kurum müdürleri ve temsilcilerin katılımı ile yapıldı.
Hayat Boyu Öğrenme Kurumları Yönetmeliğinin 35.maddesi gereği; Hayat Boyu Öğrenme alanında işbirliği ve koordinasyonu sağlamak, etkinlikleri birlikte planlamak ve uygulamaya koymak, hizmet tekrarı ve kaynak israfını önlemek, verimliliği artırmak amacı ile İl Hayat Boyu Öğrenme Komisyon toplantısı Erzincan Merkez Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde yapıldı.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün bu yıl yaygın eğitimde kursiyer sayısının il nüfusuna oranına göre ülke genelinde yapılan değerlendirmede Türkiye 2.olmamız nedeniyle emeği geçen herkese teşekkür etti.
YILIN DEĞERLENDİRİLMESİ YAPILDI
Toplantıda yılın değerlendirilmesi yapıldı. Açılan kurs verileri ( Okuma Yazma, Genel ve Mesleki Teknik Kurslar, İşbirliğinde açılan Kurslar ve Destekleme ve Yetiştirme Kursları vb.), açık ortaokul ve açık lise çalışmaları ile ilgili Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Temel Çiçek tarafından sunum yapıldı. Toplantı sonunda kurum müdürlerinin talepleri değerlendirildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı