Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Camiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Erzincan il genelinde din görevlileri arasında “Bilgi Yarışması” düzenlendi. İl Birincisi Diyanet İşleri Başkanlığı’nın belirleyeceği merkezlerde final yarışmasına katılarak Erzincan’ı temsil edecek.
Erzincan İl Müftülüğü kütüphanesinde yapılan yarışmada İliç ilçesi Bozyayla Köyü Camii İmam Hatibi Sefa Can birinciliği, Kemah İlçesi Pörhengbaşı Mah. Camii İmam Hatibi İlhan Selçuk Kasırga ikinciliği ve Merkez Hacı Mevlüt Keskin Camii İmam Hatibi İrşadi Doğan ise üçüncülüğü elde ettiler.
Yarışma birincisi İliç ilçesi Bozyayla Köyü Camii İmam Hatibi Sefa Can 05 Eylül 2022 tarihinde Diyanet İşleri Başkanlığı’nın belirleyeceği merkezlerde final yarışmasına katılarak Erzincan’ı temsil edecek.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı