Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan’da Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) oturumlarında Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) başkanlığı tarafından adaylara dağıtılan kalem ve silgiler toplayan Erzincan Gençlik Merkezi görevli öğrenciler, köy okullarındaki ihtiyaç sahibi öğrencilere gönderecek.
Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi görevlileri, KPSS sınavında adaylara dağıtılan kalem ve silgileri sınav çıkışında toplamak için stant kurdu. Genç dönüşüm kampanyası kapsamında ‘Her bir kalem bir gülen yüz’ sloganıyla ÖSYM tarafından dağıtılan kalem, silgi ve kalemtıraşları sınav sonrası adaylardan talep eden Gençlik Merkezi görevlileri tarafından adaylardan toplanan kalem, silgi ve kalemtıraş köy okullarında eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere gönderilecek.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler