Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde temizlik çalışmaları 7/ 24 devam ediyor.
Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde temizlik personeli çalışanları hastalara ve sağlık çalışanlarına temiz bir ortam sağlamak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Ufuk Kuyrukluyıldız yönetiminde 7/24 esasına göre hizmet veren Erzincan Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesinden yapılan açıklamada: ‘Hastalarımıza daha hijyenik bir ortamda sağlık hizmeti sunabilmek amacıyla,
hastanemizin genel kullanım alanlarında temizlik, bakım ve onarım çalışmaları aralıksız devam etmektedir. 7/24 esasına göre sağlık hizmeti verdiğimiz hastanemizde hastalarımızın daha hijyenik ortamlarda tedavi alması için tüm gücüyle, özveri ile fedakarca emek veren personelimize şükranlarımızı sunuyoruz’ denildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler