Erzincan Medya
18° Erzincan

Erzincan

18°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 13°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Gün, Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Önemli

Yayınlanma:
ABONE OL
Gün, Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Önemli

Erzincan İl genelinde devam eden Destekleme ve Yenileme kurslarını ziyaret eden Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, yaz kurslarının ilk adım olarak ne kadar önemli olduğunu belirtti.

Öncelikle Mehmetçik Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Gün, destekleme ve yetiştirme kursu verilen sınıfları gezdi. Yönetici ve öğretmenlerden kurslar hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün öğrencilere başarılar dileyerek okuldan ayrıldı. 

Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesini de ziyaret eden Gün 11. ve 12. sınıflar için açılan destekleme ve yetiştirme kursu ile 9. ve 10. sınıflar için açılan yaz okulu sınıflarını gezdi. 

İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, YKS hazırlık sürecinde okul kurslarının özellikle yaz kurslarının ilk adım olarak ne kadar önemli olduğunu, gelecek hayallerinin bu çalışma ve gayretlerin bir toplamı olacağını vurguladı.  Başarı bahanelerin arkasına sığınanların değil bu yaz sıcaklarında dahi kurslara devam edenlerin olacaktır vurgusuyla öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek okul ziyaretini tamamladı

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler