Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan İl genelinde devam eden Destekleme ve Yenileme kurslarını ziyaret eden Erzincan İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, yaz kurslarının ilk adım olarak ne kadar önemli olduğunu belirtti.
Öncelikle Mehmetçik Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Gün, destekleme ve yetiştirme kursu verilen sınıfları gezdi. Yönetici ve öğretmenlerden kurslar hakkında bilgi alan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün öğrencilere başarılar dileyerek okuldan ayrıldı.
Erzincan Anadolu İmam Hatip Lisesini de ziyaret eden Gün 11. ve 12. sınıflar için açılan destekleme ve yetiştirme kursu ile 9. ve 10. sınıflar için açılan yaz okulu sınıflarını gezdi.
İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün, YKS hazırlık sürecinde okul kurslarının özellikle yaz kurslarının ilk adım olarak ne kadar önemli olduğunu, gelecek hayallerinin bu çalışma ve gayretlerin bir toplamı olacağını vurguladı. Başarı bahanelerin arkasına sığınanların değil bu yaz sıcaklarında dahi kurslara devam edenlerin olacaktır vurgusuyla öğretmen ve öğrencilere teşekkür ederek okul ziyaretini tamamladı
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Jandarmadan Çocuklara Şefkat Eli
EBYÜ’de Türk Demokrasisinin Darbeler ile İmtihanı Konferansı Verildi
Arazide kayıp arama (GPS. Harita. Pusula.) eğitimleri tamamlandı
Erzincan İl Müftüsü Gül’den Kur’an Kursu Ziyareti
Polis ekipleri taksicileri bilgilendirdi
“Hafızlık ve Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışmaları” nın bölge finalleri yapıldı